Při objednávkách nad 1500 kč poštovné zdarma!
Dárek ke každé objednávce nad 500 Kč
Mail
info@glowup.cz

Pište kdykoli

Domů / Líčení / Líčení očí

Kategorie

Líčení očí

Na GlowUp.cz najdete vše, co potřebujete k dokonalému líčení očí! Od širokého sortimentu očních stínů přes tužky, řasenky až po precizní oční linky. Líčení pro každý den nebo malování očí na důležitou událost? S námi žádný problém! Vyberte si z nabídky nejžádanějších značek na trhu, jako je Milani, Makeup Revolution nebo NYX, a vytvořte si perfektní make-up očí i celého obličeje!

Nejprodávanější

z 10

Nákup úplně nové paletky očních stínů je vždy vzrušující! Pokud se vám ale zdá, že některý odstín z paletky vám moc nesedí, a nebo nevíte, jak přesně ho použít, nebojte se. Máme pro vás několik triků, jak na perfektní líčení očí! Bez ohledu na to, zda chcete vytvořit přirozený look, nebo usilujete spíše o výraznější líčení očí, připravili jsme pro vás všechny důležité informace, které musíte znát pro zvládnutí základní aplikace očních stínů.


Potřebujete podklad pod oční stíny? Pokud chcete, aby byly syté a dlouho vydržely, rozhodně ano! Primer pomáhá, aby barvy stínů lépe vynikly a výsledné líčení očí bylo výraznější. Zároveň také prodlužuje výdrž očních stínů tím, že jim zabrání sklouznout z očního víčka, když jste vystaveni působení tepla a nebo vlhkosti.

 

Po aplikaci podkladové báze je čas na oční stín! Perfektní líčení očí vytvoříte pomocí použití 4 odstínů: neutrální odstín na víčko, střední odstín do záhybu, tmavý odstín do vnějšího roku a světlý odstín (ideálně s leskem) na zvýraznění vnitřního koutku a obočí.

 

Barvy si můžete zvolit také podle barvy vašich očí. Hnědé oči vypadají skvěle v zelených, zlatých, fialových a šedých odstínech, zatímco barvy jako červená, žlutá, oranžová a fialková jsou perfektní pro modré oči. Zeleným očím budou sedět taktéž červené, žluté, fialkové a šedé odstíny.

 

Tip: Stíny vždy aplikujte zlehka. Je mnohem jednodušší barvy postupně přidávat, než je z očního víčka odstranit.