Při objednávkách nad 1500 kč poštovné zdarma!
Dárek ke každé objednávce nad 500 Kč
Mail
info@glowup.cz

Pište kdykoli

Domů / Makeup Revolution

Makeup Revolution

Makeup Revolution London, patří do skupiny značek REVOLUTION BEAUTY LONDON. Je to Londýnská značka dekorativní kosmetiky, která patří v současnosti mezi celosvětově nejrychleji rostoucí značku dekorativní kosmetiky. Stala se známou nejen díky kvalitním produktům za dostupné ceny, ale já díky svému rozsáhlému sortimentu, který se neustále rozšiřuje o novinky rekordně rychle.

Nejprodávanější

z 7

V roce 2014 byla značka Revolution vytvořena z vize lepší společnosti v oblasti krásy. Makeup Revolution London má mnoho úspěšných produktů, kterých se prodalo tisíce, jako je i Makeup Revolution paletka by Petra nebo makeup Revolution Sopx, které najdete v našem sortimentu. Makeup Revolution Slovensko miluje a tato značka se těší z úspěchu, cení si své zákazníky a vytváří neuvěřitelné produkty přímo z jejich zpětné vazby.


Stali se globální značkou, která stále stojí za stejnými hodnotami - inkluzivnost, rozmanitost, narušující zastaralé vnímání krásy. Jsou přesvědčeni, že každý by měl mít přístup ke kvalitnímu složení, pokud chce, a že každá definice krásy si zaslouží oslavu.


Ve svém portfolia má produkty, které zpříjemňují ženám po celém světě dny i noci. Najdete tu rtěnky na rty v různých konzistencích, barvách a finiš. Make-upy pre suchou pleť, či make-upy pro mastnou pleť s vysokým krytím nebo jen s lehkým.

O fixaci make-upu se postarají pudry na pleť v různých finiš. Dokonalé konturování obličeje a její rozjasnění nabízejí palety či samostatné produkty na zvýraznění črtov Vaší pleti. Vykouzlíte nádherné líčení na den či večerní líčení na ples s paletka očních stínů a kvalitními štětci na oči. Jednoduše tu najdete vše, co potřebujete proto, abyste byla krásná.


Tato značka má pod sebou i hned několik podznaček: I Heart Revolution, Revolution PRO, FREEDOM, Makeup Obsession.

V roce 2019 se značka rozrostla io péči o pleť REVOLUTION SKINCARE, kde najdete kvalitní a funkční produkty, které řeší nedokonalosti pleti. Kosmetika na čištění pleti pro aknózní pleť, či kvalitní krém na vrásky, masky na obličej pro mdlou a unavenou pleť, které dělají doslova zázraky. Peeling na obličej v různých konzpstenciách a mnoho dalšího pro zdravý stav Vaší pleti.