Při objednávkách nad 1500 kč poštovné zdarma!
Dárek ke každé objednávce nad 500 Kč
Mail
info@glowup.cz

Pište kdykoli

Domů / Missha

Missha

Missha –⁠ kosmetika, která kombinuje přírodní látky používané při péči o pleť celá tisíciletí s nejmodernějšími technologiemi dostupnými v beauty průmyslu. Díky tomuto přístupu produkty Missha Cosmetics vynikají vysokým podílem aktivních látek, což je řadí mezi nejkvalitnější produkty, které můžete své pleti dopřát. Navíc obsahují jen minimum syntetických látek, jako jsou konzervanty, a tak jsou skvělou volbou i pro milovníky přírodní kosmetiky.

 

Filozofií značky Missha Cosmetics je, že kvalitní péče o pleť by měla být dostupná pro každého, což se projevuje také na cenách produktů Missha, které nejsou vůbec vysoké! Kosmetiku s unikátními ingrediencemi, jako je například zelený čaj, ženšen, dřevěné uhlí nebo aloe vera, tak koupíte doslova za hubičku.

GLOWUP TIP: Zapomeňte pro jednou na make-up, Missha Cosmetics má ve svém portfoliu celosvětově nejprodávanější BB krémy! Vyzkoušejte je a zjistěte, proč jsou populární mezi ženami téměř na všech kontinentech.

 

Značka Missha byla založena v roce 2000 v Jižní Koreji a od té doby si ji zamilovaly ženy po celém světě. Missha Cosmetics získala mezinárodní uznání za vysoké standardy kvality a od ostatních korejských značek se odlišila hlavně elegantními obaly, které na první pohled dávají najevo, že jde o luxusní výrobky.