Při objednávkách nad 1500 kč poštovné zdarma!
Dárek ke každé objednávce nad 500 Kč
Mail
info@glowup.cz

Pište kdykoli

Domů / The Ordinary

The Ordinary

The Ordinary je výjimečná značka, která poskytuje účinné klinické formulace pro pokročilou péči o pleť. Všechny výrobky jsou bez parabenů, síranů, minerálních olejů, barviv a nejsou testovány na zvířatech. Proč je kosmetika The Ordinary tak populární? Nízké ceny, jednoduché a účinné produkty, no a hlavně jejich vědecky podložené účinky. Jednoduše hodně muziky za málo peněz, co víc si v kosmetickém světě přát? Celá věda je založena na produktech, které jsou pojmenovány podle účinné složky, jakou obsahují –⁠ jde o jednu hlavní látku, která je buď ve vodě či oleji a obsahuje/neobsahuje silikony. Mají stejné lahvičky, které svým designem inspirovaly nejednu značku.

 

!POZOR! Je nutné, abyste si před koupí produktů The Ordinary přečetli, zda jsou látky obsažené ve složení kombinovatelné. Při nesprávné kombinaci může dojít k poškození pokožky.

Nic nebylo nalezeno.

Proč sáhnout po produktech The Ordinary?

The Ordinary sází na chemii a vědecky podložené funkce jednotlivých látek a produktů. Díky tomu mohou vaší pleti poskytnout přesně to, co doopravdy potřebuje. Množství těchto účinných látek se nachází také v klasických produktech z drogerií či parfumerií, ale tím, že jsou v kombinaci s desítkami jiných látek, nejsou zaměřeny tak jednoznačně a právě ty „dodatečné“ podpůrné ingredience mohou pleti škodit. S produkty The Ordinary máte jistotu, že na obličej nedáváte žádnou zbytečnou chemii než tu, kterou si samy zvolíte a nakombinujete.