Při objednávkách nad 1500 kč poštovné zdarma!
Dárek ke každé objednávce nad 500 Kč
Mail
info@glowup.cz

Pište kdykoli

Domů / Vánoční balíčky

Vánoční balíčky

Připravili jsme pro vás vánoční balíčky, které jsou ideálním dárkem pro každého milovníka kosmetiky. Pečlivě jsme nakombinovali naše nejoblíbenější produkty a sestavili jsme vánoční dárkové sady ideální pro celou rodinu. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte svým blízkým vánoční kosmetický balíček za zvýhodněnou cenu!

Nejprodávanější

z 3

Dámy každého věku jistě potěší vánoční balíčky s kvalitní pečující kosmetikou. Sázkou na jistotu je korejská kosmetika, která je po celém světě známá svými účinky. Umíte si představit lepší dárek než mládí a krásu skrytou v luxusní vánoční dárkové sadě?

 

Chybu neuděláte ani s vánočním dárkovým balíčkem dekorativní kosmetiky. Stačí jen vzít v úvahu barevnost a styl líčení obdarovávaného a určitě nešlápnete vedle! Pokud přeci jen váháte, pořiďte místo vánočního balíčku poukázku, ta potěší v každém případě.

 

Pro pány doporučujeme vánoční kosmetické sady s čisticími přípravky na pleť. I drsná mužská pokožka si přece zaslouží rozmazlovat a právě boj s nečistotami je to, na se v tomto případě vyplatí zaměřit.